Нащадки енкаведистів знову розбивають сім'ї, - Предстотель ПЦУ у річницю геноциду кримськотатарського народу

18 травня, 09:45
Суспільство
Нащадки енкаведистів знову розбивають сім'ї, - Предстотель ПЦУ у річницю геноциду кримськотатарського народу - фото 1
Сьогодні вшановуємо пам’ять десятків тисяч жертв геноциду кримськотатарського народу. Проте нині як і 77 років тому з вини Москви кримські татари знову покидають свої домівки та розлучаються із рідними людьми.

Про це себе на Фейсбуці написав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

"Прикро й боляче проводити паралелі між злочинами 77-річної давнини та сьогоденням. Але неможливо цього не робити. Бо в ХХІ столітті Кримський півострів знову став плацдармом для несправедливості, переслідувань, викривлення правди й антилюдяності. Бо нащадки енкаведистів, пошановувачі сталінського імперіалізму знову переписують історію, розбивають родини, нищать культуру. Знову десяткам тисяч людей довелося покинути свої домівки та виїхати з Криму. І знову все це відбувається з вини Кремля", - зазначив першоєрарх.

За його словами, ми маємо пам’ятати про страшну трагедію кримськотатарського народу, вшанувати жертв геноциду, винести уроки з минулого. Адже сьогодні Україна протистоїть тому ж підлому й безпринципному ворогу.

"Однак, яким би сильним не видавався агресор зараз – вірю, що з Божою допомогою ми зможемо захистити своє, повернути відібране та відновити справедливість. А кримські татари й українці, всі, хто був вимушений полишити рідну землю – повернуться з вигнання додому. «І справою правди буде мир, і плодом правосуддя – спокій і безпека навіки» (Іс. 32: 17)", - наголосив Предстоятель ПЦУ Епіфаній.