• Головна
  • Новини
  • Настоятель Ужгородського кафедрального собору УПЦ о. Сидор зареєструвався кандидатом не там і не туди...

Настоятель Ужгородського кафедрального собору УПЦ о. Сидор зареєструвався кандидатом не там і не туди

21.10.2010, 09:22
Настоятель Ужгородського кафедрального собору УПЦ о. Сидор зареєструвався кандидатом не там і не туди - фото 1

Курйозний випадок стався з одним із кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради, настоятелем Ужгородського кафедрального православного собору, протоєреєм Димитрієм Сидором. Днями він навідався в обласну територіальну комісію, щоб докладніше познайомитися з географією свого округу.

Sydor.jpgКурйозний випадок стався з одним із кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради, настоятелем Ужгородського кафедрального православного собору, протоєреєм Димитрієм Сидором. Днями він навідався в обласну територіальну комісію, щоб докладніше познайомитися з географією свого округу.

Як повідомляє «Закарпаття online», члени обласної ТВК, отець Димитрій, як зазвичай, був у чудовому гуморі: багато жартував, пригощав представниць жіночої статі кавою, розповідав цікаві історії. Під час розмови, Димитрій Сидор мимохідь попросив озвучити йому перелік вулиць, на яких він міг би здійснювати свою виборчу кампанію. Коли члени ТВК почали називати йому вулиці, то священик невимовно здивувався: мовляв, стільки років прожив в Ужгороді, а таких назв... зроду не чував! Далі священик почав розпитувати присутніх про те, де саме такі вулиці розташовані в обласному центрі. І тут сталося найцікавіше. Виявилося, що мова йде не про Ужгород, а про... Берегово. Замість того, щоб бути зареєстрованим кандидатом у депутати Закарпатської облради по одномандатному виборчому округу в обласному центрі, він потрапив до списку мажоритарників до райцентру Берегово. Найцікавіше, що цей округ – № 2, є одним з тих, де більшість населення складають угорці. У той час як о. Димитрій Сидор є лідером Товариства підкарпатських русинів і в своїх публікаціях регулярно згадує негативну роль угорців в історії становлення "русинської державності".

Як виявилося, все переплутав помічник о.Сидора, який і реєстрував священика кандидатом у депутати. Замість того, щоб зареєструвати отця Димитрія в другий ужгородський округ, він заніс документи у загальний другий округ. За словами самого священика, виграти виборчу кампанію він вже й не сподівається. Швидше за все, він зніме свою кандидатуру ще до виборів.