НБУ оголосив аукціони з продажу пам'ятної монети "Видубицький Свято-Михайлівський монастир"

НБУ оголосив аукціони з продажу пам'ятної монети "Видубицький Свято-Михайлівський монастир" - фото 1
Національний банк запланував два динамічних аукціони з продажу монети "Видубицький Свято-Михайлівський монастир".

Про це йдеться в повідомленні НБУ, повідомляє ZN,UA.

Зокрема буде запропоновано 50 монет номіналом 10 гривень зі срібла і 1,6 тис. монет номіналом 5 гривень з нейзильберу, а також виставить на аукціон 30 сувенірних банкнот з срібла по дизайну паперової номіналом 1 тис. грн.

Наголошується, що реалізація монет відбудеться в ході двох електронних біржових аукціонів на майданчику Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ" 18 червня, а банкнот – в ході двох аукціонів 23 червня.

У першому аукціоні з продажу срібних монет номіналом 10 гривень Нацбанк виставить п'ять окремих лотів по п'ять монет, 10 лотів по дві монети і п'ять – по одній. У другому аукціоні з продажу монет з нейзильберу номіналом 5 гривень центробанк виставить 10 окремих лотів по 100 монет в кожному, 10 по 50 і 10 з 10.

Регулятор додав, що в першому аукціоні з продажу банкнот Нацбанк виставить 10 окремих лотів по одній срібній банкноті в кожному лоті, а в другому аукціоні – 10 окремих лотів по 2 банкноти.

Раніше Нацбанк реалізував 37 срібних монет "Видубицький Свято-Михайлівський монастир" на загальну суму понад 54 тис грн і всі виставлені для продажу монети з нейзильберу на загальну суму понад 90 тис грн.