Не дивлюся російську пропаганду, - Митрополит Епіфаній про фільм Марченко "Паломница"

Глава Православної Церкви України Митрополит Епіфаній розповів в інтерв'ю "Радіо свобода", яке вийшло 24 квітня, що не дивився фільму "Паломница", котрий презентувала дружина кума Путіна, нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука Оксана Марченко.

Про це інформує Gordonua.com.

"Я тільки чув про нього. Бо спілкуюся з вірними і вони говорять, що є такий фільм. Я не дивлюся російську пропаганду", – зазначив Епіфаній.

Він висловив припущення, що в проекті може бути закладено меседжі про прощення, тому що фільм зняли, "коли, напевно, розглядали питання, що потрібно всіх пробачити і прийняти".

"Це стосується особливо бойовиків, які знаходяться на окупованих територіях. І зараз ми бачимо певні подібні меседжі і з боку митрополита Російської Православної Церкви України Онуфрія, який закликає нібито пробачати. Але водночас ми бачимо зовсім інше на практиці", – підкреслив Епіфаній.

Нагадаємо, Марченко 2 березня презентувала авторський проект "Паломница" в Україні, це серія фільмів про людей, яким нібито допомагала вижити віра. Вона сама знялася в проекті – в одному з епізодів поцілувала череп ченця.
5 березня телеведуча розповіла, що 12 серій цього проекту покажуть на російському православному телеканалі "Спас".

Марченко і Медведчук – куми президента РФ Володимира Путіна. Глава Кремля хрестив їхню дочку Дарину, яка народилася у 2004 році. Обох членів сімейства занесли в базу центру "Миротворець", вони перебувають під санкціями Ради національної безпеки і оборони України через імовірне фінансування тероризму.