Не думаю, що наші священнослужителі благословлятимуть "неврегульовані" пари, - єпископ РКЦ в Україні

Не думаю, що наші священнослужителі благословлятимуть "неврегульовані" пари, - єпископ РКЦ в Україні - фото 1
Єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Олександр Язловецький висловив сумнів, що українські священнослужителі стануть надавати благословення "неврегульованим" парам, як це дозволяє Декларація «Fiducia supplicans».

Про це єрарх написав у себе на ФБ.

"Я не думаю, що хтось з наших єпископів, священиків або дияконів скористається з наданої сьогодні Дикастерією віровчення можливості. Хоча можуть бути винятки... Якщо така пара, що перебуває у "неврегульованій ситуації" щиро просить про благословіння для рішення радикально змінити своє грішне життя, то звісно уділити його можна, але ми це робили і досі...", - зазначив він.

"В нашій країні триває війна. В нашій Церкві теж як бачимо неспокійно. Молімося за світло Святого Духа для Папи Франциска... і просімо один за одного, щоб серед цього сум'яття ми були вірними", - додав єпископ.

Нагадаємо, у Ватикані оприлюднили Декларацію «Fiducia supplicans» про можливість благословення "неврегульованих» пар". У документі зазначається, що благословення не означає схвалення союз, а вчення Церкви про шлюб не змінюється.