«Нехай Господь веде вас до миру і справедливості», — кардинал Арбореліус написав лист Главі УГКЦ

30 травня, 10:03
Католики
«Нехай Господь веде вас до миру і справедливості», — кардинал Арбореліус написав лист Главі УГКЦ - фото 1
Кардинал Андерс Арбореліус, єпископ римо-католицької дієцезії Стокгольма (Швеція), який 9–11 травня разом з єпископом Еріком Варденом із Норвегії здійснив візит солідарності в Україну, надіслав Блаженнішому Святославові листа - подяки за теплий прийом у Києві.

«Для нас обох це була мить благодаті — зустрітися з вами і побачити, як вірно ви виконуєте своє завдання пастиря і батька багатьох поранених та страждаючих людей. Ми продовжуємо молитися за вас і всіх людей у вашій бідній розп’ятій країні, — написав у листі до Блаженнішого Святослава владика Андерс.

Крім цього, він висловив захоплення духом віри й милосердя українців у такий важкий час.

Кардинал Арбореліус розповів Главі УГКЦ про ініціативу Скандинавської єпископської конференції провести збірку для потреб українського народу на свято П’ятдесятниці.

Збірка на гуманітарні потреби відбулася у неділю, 28 травня, на свято Зіслання Святого Духа за григоріанським календарем, у католицьких парафіях Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Ісландії.

«Це — лише маленький знак нашої солідарності та співчуття», — зазначив у листі владика Андерс.

«Також ми намагаємося, чим можемо, допомогти біженцям з України. На жаль, ми не завжди можемо запропонувати все, що їм потрібно, — написав кардинал Андерс Арбореліус і додав: — Сподіваємося побачити владику Богдана Дзюраха на наступному засіданні нашої єпископської конференції та обговорити ситуацію ваших вірних у наших країнах».