Нехай припиниться наступ! Папа знову закликав до великоднього перемир’я

Нехай припиниться наступ! Папа знову закликав до великоднього перемир’я - фото 1
У день, коли християни Сходу святкують Великдень, 24 квітня, Папа Франциск склав свої щирі вітання та побажання миру. Понтифік також повторив заклик до великоднього перемир’я, що є «мінімальним знаком прагнення до миру».

Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Дорогі браття й сестри, сьогодні різні східні Церкви, католицькі та православні, а також різні латинські спільноти, святкують Пасху згідно з юліанським календарем, -сказав Папа Франциск після проказування молитви «Царице Неба», - Складаю їм свої найщиріші привітання: Христос Воскрес! Він воістину воскрес! Нехай же Він наповнить надією добрі очікування сердець! Нехай же Він дарує мир, скривджений варварством війни».

Далі Святіший Отець скерував свою думку до України:

«Саме сьогодні сповняються два місяці від початку цієї війни. Замість того, щоб зупинитися, війна загострилася. Сумно, що в ці дні, найсвятіші та найурочистіші для всіх християн, смертельний гуркіт зброї звучить гучніше, аніж передзвін, що звіщає Воскресіння. Сумно, що зброя дедалі більше займає місце слова. Повторюю заклик до великоднього перемир’я – мінімальної та відчутної ознаки прагнення миру. Нехай припиниться наступ, щоби вийти назустріч стражданням виснаженого населення. Нехай зупиниться, слухаючись слів Воскреслого, Який в день Пасхи повторює Своїм учням: Мир вам! Мир вам! Я прошу всіх посилити молитву за мир і мати сміливість говорити та демонструвати, що мир є можливим. Політичні лідери, будь ласка, прислухайтесь до голосу людей, які прагнуть миру, а не ескалації конфлікту».