«Нехай руки волонтерів ніколи не будуть порожніми», - Глава УГКЦ у 171-й день війни

14 серпня, 11:51
Суспільство
«Нехай руки волонтерів ніколи не будуть порожніми», - Глава УГКЦ у 171-й день війни - фото 1
Там, де люди плачуть, потребують евакуацій, де не мають хліба, — спішать волонтери. Нехай Господь допоможе успішно здійснити вашу місію, нехай ваші руки ніколи не будуть порожніми, нехай добрі люди наповняють їх тою допомогою та засобами, які б ви щедро безкорисливо потім донесли до адресата. Про це сказав Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 171-й день війни росії проти України, звертаючись до волонтерів.

Відеозвернення Патріарха Святослава поширив Департамент інформації УГКЦ.

«Дорогі дівчата, хлопці, брати і сестри, всі ті, яких ми сьогодні називаємо волонтерами, які за велінням власного сумління, не шукаючи користі, а навпаки, інколи ціною власного життя служите потребуючим, саме вам сьогодні хочу від імені українського народу і нашої Церкви сказати: „Дякую!“. Ми за вас молимося, вас підтримуємо. Пригадую особливі зустрічі з волонтерами в Кропивницькому і Харкові, у Києві і Чернігові, в Житомирі і Вінниці. Пригадую, що ви казали, що хочете бути руками, які роблять добрі справи, хочете бути руками Божими, які рятують життя людей», — сказав Верховний Архиєпископ УГКЦ.

На його переконання, все українське суспільство сьогодні має бути вдячне волонтерам, бо там, де не доходять державні інституції, там присутня волонтерська добра душа й активні працьовиті руки. Наші церковні структури, парафії нині стають школою волонтерського руку, простором, де він зароджується. Адже замало мати бажання бути волонтером — треба навчитися, як це правильно, ефективно й успішно робити.

«Боже, благослови наших волонтерів! Помнож їхні ряди. Нехай радість від служіння буде найбільшою нагородою для доброї душі, для серця, яке вміє робити добро. Боже, благослови Україну миром!» — попросив у Бога Глава УГКЦ.