"Нелогічно окремо святкувати унікальну подію єдиного Воскресіння Єдиного Господа!", - Патріарх Варфоломій

02 квітня, 09:00
Православні
"Нелогічно окремо святкувати унікальну подію єдиного Воскресіння Єдиного Господа!", - Патріарх Варфоломій - фото 1
На важливості спільного святкування Воскресіння Христового християнами східної і західної традицій наголосив Вселенський Патріарх Варфоломій після Літургії в церкві Святого Феодора громади Вланга. У своїй промові він звернувся з найщирішими побажаннями до всіх християн, які святкували Пасху 31 березня.

Слова Патріарха Варфоломія поширив Orthodoxtimes.

«У цей день вічне послання Воскресіння звучить як ніколи глибоко, оскільки наші неправославні християнські брати і сестри вшановують Воскресіння нашого Господа з мертвих, святкуючи Святу Пасху.

Ми благаємо Господа, щоб святкування Великодня наступного року було не просто випадковою подією, а радше початком єдиної дати його святкування як східним, так і західним християнством.

Це прагнення особливо важливе у світлі майбутнього святкування 1700-річчя у 2025 році, що знаменує скликання Першого Вселенського Синоду в Нікеї. Серед ключових обговорень було питання про встановлення єдиних часових рамок святкування Великодня. Ми налаштовані оптимістично, оскільки є добра воля та бажання з обох сторін. Бо справді, нелогічно окремо святкувати унікальну подію єдиного Воскресіння Єдиного Господа!», - промовив Патріарх Варфоломій.