Нідерландець облаштував для українців житло у покинутому монастирі

Нідерландець облаштував для українців житло у покинутому монастирі - фото 1
У Нідерландах 23-річний Кун Зайдвак облаштував у закинутому монастирі сучасний прихисток для українців.

Тут вже проживають близько 130 людей, і там чекають на нових біженців, повідомляєть ТСН.

Монастир знаходиться в місті Оденбош, що на півночі Нідерландів. Він спорожнів з 2016 року, а потім з нього зробили дім для українців. Найближчим часом очікується, що до монастиря приїде близько 50 біженців. У коридорах та кімнатах наразі триває ремонт.

У монастирі є спальні, душ з туалетом, кімнати відпочинку та парк. У майбутньому там з’явиться і салон краси.

- У нас є кілька дівчат тут, які роблять нігті і усілякі штуки, пов’язані з красою, - ось буде для них ідеальне місце, - показує Кун.

Також нідерландець створив тут імпровізовану спортивну залу, є й кімната для перегляду мультиків - у монастирі мешкають 45 дітей.

- Я захоплююсь українцями - силою їхнього характеру. Тут у нас багато жінок, вони дуже незалежні, і це вражає нас, нідерландців. А також їхнє ставлення одна до одної - у нашому суспільстві ми так ставимося до членів власної родини, українці ж підтримують всіх. І я думаю, що це може змінити світ, - переконаний Кун.

Він додав, що у нього скоро відпустка, то ж вирішив провести її на Донеччині. Планує допомагати вивозити людей з прифронтових селищ. Кун наголосив, що він два роки відслужив у нідерландській армії, тож і впевнений, що зможе бути корисним.