"Ніякого джихада бути не може в цій війні", - Глава ДУМ Криму звернувся до військовополонених мусульман з Росії

"Ніякого джихада бути не може в цій війні", - Глава ДУМ Криму звернувся до військовополонених мусульман з Росії - фото 1
Глава Духовного управління мусульман Криму Айдер Рустемов поспілкувався з військовополоненими мусульманами з Росії.

У будівлі Асоціації мусульман України, де пройшла зустріч, військовополонених пригостили кримськотатарською їжею, інформує Qirim.news.

Рустемов розпитав їх, навіщо вони прийшли воювати в Україну і як має поводитися і жити справжній мусульманин.

Розповів і показав військовополоненим, що їхня армія зробила з українськими мусульманами.

Він зазначив, що всі мусульмани, що воюють на боці Росії - воюють на боці тирана, утискувача та вбивці мусульман у всьому Світі. Сирія, Лівія, Кавказ…

«Ніякого Джихада бути не може в цій війні, це розуміє будь-яка, хоч трохи, людина, яка знається на Корані. Всевишній Аллах сьогодні дає знак усім мусульманам, показує свідоцтво про злочини Росії проти народів, які сповідують Іслам, а також народу України», - сказав глава Духовного управління мусульман Криму.

Усі учасники відео дали добровільну згоду на відеозйомку та публікацію матеріалів з ними в інтернет, згідно з пунктом 1 статті 152.1 Цивільного кодексу РФ, а також згідно зі статтею 307 Цивільного кодексу України.

Як РІСУ інформувала, ще 21 лютого до повномасштабної військової агресії Рустемов закликав представників народів Кавказу, Татарстану і Башкортостану, які служать у лавах російської армії і перебувають біля кордонів України, залишити військо і повернутися додому.