• Головна
  • Новинки від видавництва «Свічадо»...

Новинки від видавництва «Свічадо»

07.02.2012, 16:49
Новинки від видавництва «Свічадо» - фото 1
Львівське видавництво «Свічадо» потішило читачів підбіркою різнопланової літератури: про чудеса, покання і «комісара Мегре в рясі».

«Люрд. Чуда для нашого одужання»Патрик Тельє у своїй книзі «Люрд. Чуда для нашого одужання» розповідає про чудеса, які відбуваються вже понад 150 років у цьому відомому на весь світ відпустовому місці. Щорічно до цього французького містечка навідується близько шести мільйонів паломників з усього світу, усіх культур, рас, мов, навіть релігій. Автор ставить запитання: у чому ж таємниця Люрду? — і намагається на нього відповісти. У цій книжці зібрано свідчення й роздуми над чудесними фактами як визнання того, що Бог у наші дні, як колись, зцілює тіла і душі, що саме остаточного зцілення ми усі потребуємо й кожен з нас може його отримати. Автор аналізує як самі випадки зцілень, так і сенс самого чуда у християнському розумінні. Патрик Тельє працював лікарем у Люрді і свідчив про надприродність виздоровлень, які там відбувалися. Як лікар і як католик він говорить: «Я зрозумів, що неможливо розглядати чуда без подвійної і спільної оцінки розуму й віри».

«П’ять мов вибачення»Ґері Чепмен вже дуже добре відомий постійним читачам «Свічада». Цього разу разом з Дженіфером Томасом – як доктори філософії й психологи-практики у новій книжці відкривають «П’ять мов вибачення»:

  • Висловлення жалю – «Мені шкода»
  • Вміння брати відповідальність за свій вчинок – «Я помилився (лася)»
  • Відшкодування образи – «Що я можу зробити, щоб залагодити це?»
  • Щире розкаяння – «Я намагатимусь не робити цього знову»
  • Прохання про прощення – «Пробач мені, будь ласка»

Розуміння і застосування п’яти мов вибачення, яких нам дуже бракує, значно покращить усі особисті і суспільні стосунки.

У цьому контексті цікавою, особливо для молоді, буде книжечка о. Севастьяна Нєзная «Малий путівник по сповіді». Автор щиро запрошує читачів до роздумів над таїнством Божого милосердя – над сповіддю. Ця книжечка для тих, хто бажає більше довідатися про сповідь, а також духовно вдосконалитися у таїнстві покаяння. А її кишеньковий формат буде зручним у використанні.

«Дзеркало судді»А ви читали християнський детектив? А ще коли автором є відомий англійський письменник Ґільдберт Честертон? А коли головний герой-детектив — священик? А видавництво «Свічадо» видало вже четверту книжку цього автора — «Дзеркало судді», в якій о. Бравн не лише шукає злочинця, але і як священик «глибоко й щиро вболіває над кожною впавшою душею. Мета отця Бравна не стільки вивести злочинця на чисту воду, скільки відкрити йому очі на гріх і навернути до покаяння». Історії про священика-детектива вирізняється сюжетною динамікою, парадоксальністю мислення, а часом навіть ексцентричністю. Тому читач отримає багато естетичного задоволення, вважають у видавництві «Свічадо».

* * *

Про це та інші видання багато корисної інформації можна знайти на сайті "Свічада"

Читачі можуть скористатися послугою "Книга поштою”, надіславши замовлення на адресу: а/с 808, м. Львів, 79008, за допомогою електронної пошти: [email protected] або телефоном (032) 2357316

Крамниці видавництва працюють за адресами:
— м. Львів, вул. Лисенка, 2,
— м. Київ, вул. Покровська, 6, храм Миколи Доброго