Новинський вирішив, що його переслідують за віру

Новинський вирішив, що його переслідують за віру - фото 1
Екс-нардеп, олігарх та протодиякон УПЦ МП вважає, що ішення РНБО щодо застосування до нього персональних санкцій є переслідування за релігійні переконання.

Про це він написав у себе на Фейсбуці.

"Жодних інших підстав для накладення санкцій не існує", - заявив він.

"Вже багато років я відчуваю тиск через свою принципову підтримку канонічного православ’я в Україні та благодійну допомогу Українській Православній Церкві", - додав він.

Новинський запевняє, що є патріотом України, що українське громадянство прийняв свідомо і що його бізнес вносить суттєвий вклад в економіку та обороноздатність України.

"Вважаючи санкції незаконним переслідуванням через релігійні переконання та послідовну підтримку УПЦ, буду оскаржувати їх застосування в українських та міжнародних судах", - зявив олігарх.

Нагадаємо, РНБО ввела санкції проти олігарха Новинського, намісника Києво-Печерської лаври, єрарха-колаборанта митрополита Ізюмського, кримських архиєреїв...

Вадим Новинський вважається найбільшим спонсором УПЦ МП.

Останнім часом СБУ провела низку обшуків у монастирях та єпархіальних управління Московського Патріархату в Україні, виявляючи там антиукраїнську та ксенофобську літературу.