Новинський заявив, що “боїться тільки Бога”

Новинський заявив, що “боїться тільки Бога” - фото 1
Спонсор УПЦ МП нардеп Вадим Новинський заявив, що його не лякає ймовірність запровадження проти нього санкцій – він боїться тільки Бога.

Про це Вадим Новинський сказав, відповідаючи на запитання ведучої програми «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24» про ймовірність запровадження Радою національної безпеки та оборони персональних санкцій проти нього, повідомляє PR.ua.

«Вводячи санкції, РНБО перевищує свої повноваження та підміняє собою українські суди, а виключно вони повноважні здійснювати правосуддя. Справді, спроби залякати мене санкціями робляться – зокрема, мені передають різні «привіти» за допомогою чуток, публікацій у телеграм-каналах з метою, щоб я до них прибіг про щось просити. Хочу попередити ці гарячі голови: цього не станеться, я не злякаюся. Я взагалі нікого не боюся, окрім Бога. Санкції – це предмет судових суперечок та розглядів у різних юрисдикціях. Мої адвокати до цього готові та стягуватимуть усі збитки з усіх, хто буде причетний до таких незаконних рішень».

Він повідомив, що неодноразово відгукувався на прохання влади про допомогу.

«Ми неодноразово відгукувалися на прохання президента – і фонд Ріната Ахметова, і мій благодійний фонд зробили багато, щоб держава пройшла пандемію з мінімальними наслідками. Ми також обговорювали питання взаємовідносин Української Православної Церкви та держави, обговорювали й законопроєкти. Але ніколи жодних питань, пов’язаних із преференціями для особистого бізнесу, перед владою я не порушував і для себе нічого не просив – Господь і так багато чого мені дав. Я живу за законом, і до фінансування тероризму (а це єдина підстава для запровадження санкцій проти громадянина України) не маю жодного стосунку. Тому санкцій я не злякаюся», – заявив Вадим Новинський.