Очільник УПЦ МП Митрополит Онуфрій поскаржився в ООН на "утиски"

Очільник УПЦ МП Митрополит Онуфрій поскаржився в ООН на "утиски" - фото 1
Предстоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій направив звернення до керівництва Організації Об’єднаних Націй щодо “дискримінації православних християн УПЦ”.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Митрополит Онуфрій вважає, що ООН має терміново «відкрити очі», і дізнатись про застосування персональних санкцій до релігійних діячів УПЦ , а також про протизаконну діяльність органів місцевого самоврядування".

Предстоятель УПЦ МП звинуватив українську владу у грубому порушенні права на свободу совісті та віросповідання в Україні, яке полягає в порушенні прав та дискримінації православних християн Української Православної Церкви (МП).

Він у скарзі наголошує, що “ УПЦ має незалежний статус”, що це “найбільша конфесія України, яка з перших днів засудила збройну агресію Росії проти українського народу, що багато вірян УПЦ зі зброєю в руках захищають свою Батьківщину”.

В УПЦ МП доповіли в ООН про “антицерковні законопроєкти” №8221, №8262, №8371, №7403, № 8012; про застосування персональних санкцій до релігійних діячів УПЦ (МП), а також про “протизаконну діяльність органів місцевого самоврядування”.

В УПЦ МП заявили, що готові надати свого представника в ООН, щоб "донести важливу інформацію до міжнародної спільноти з перших вуст”.

Він також закликав очільника ООН "вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на протидію розпалюванню релігійної ворожнечі" та "дискримінації віруючих громадян України та релігійних організацій УПЦ", а також попросив ООН напрацювати «рекомендації» та спрямувати їх уряду України.