Очільник  УПЦ МП закликав вірних "боронити свої святині" під час візиту Константинопольського Патріарха в Україну

Очільник  УПЦ МП закликав вірних "боронити свої святині" під час візиту Константинопольського Патріарха в Україну - фото 1
21 грудня 2020 року під час щорічних Єпархіальних зборів Київської єпархії УПЦ Митрополит Київський і всієї України Онуфрій закликав священство бути готовими, в першу чергу духовно, до негативних наслідків від візиту Константинопольського Патріарха в Україну, якщо такий візит відбудеться.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У своїй доповіді він зазначив, що візит Патріарха Варфоломія "принесе чергове загострення в ситуації з українськими розкольниками".

«Якщо це відбудеться, то нам слід чекати загострення і без того важкої ситуації з українськими розкольниками. Можлива нова хвиля провокацій, захоплення храмів, інформаційного тиску та чергових спроб дискредитації Української Православної Церкви», — підкреслив Предстоятель УПЦ МП.

Він пояснив ситуацію так: «тому що Патріарх Варфоломій приїде не для того, щоб щось дати Україні, а для того, щоб щось взяти з України».

Онуфрій закликав вірних УПЦ МП бути готовими до такого розвитку подій.

«Озброївшись молитвою, терпінням та любов’ю, захищати чистоту Православної віри, відстоювати свої християнські принципи, якими, на жаль, нехтує Патріарх Варфоломій і його послідовники та боронити свої Святині. Бажаю усім нам мужності та твердості у вірі, пам’ятаючи, що Бог не в силі, а в правді», — сказав Митрополит Онуфрій.