• Головна
  • Новини
  • Одна з цілей православних ЗМІ – зміцнення сім’ї, єпископ УПЦ (МП)...

Одна з цілей православних ЗМІ – зміцнення сім’ї, єпископ УПЦ (МП)

25.05.2012, 09:23
Одна з цілей православних ЗМІ – зміцнення сім’ї, єпископ УПЦ (МП) - фото 1
У Севастополі завершив свою роботу Всеукраїнський фестиваль православних журналів «Сімейні читання».

Іона ЧерепановУ Севастополі завершив свою роботу Всеукраїнський фестиваль православних журналів «Сімейні читання». Фестиваль є новим місіонерським проектом, що реалізується під керівництвом голови Синодального відділу УПЦ (МП) з роботи із молоддю єпископа Обухівського Іони (Черепанова) з благословення Митрополита Володимира.

За повідомленням офіційного сайту УПЦ (МП), цього разу захід проходив у два етапи.

Перший день - презентація видань-учасників форуму на флагмані Військово-Морських Сил України фрегаті «Гетьман Сагайдачний», другий день – у Будинку Москви та на Приморському бульварі в центрі Севастополя.

Говорячи про цінність церковних ЗМІ, єпископ Обухівський Іона (Черепанов) зазначив, що одна з цілей православних видань — це зміцнення інституту сім`ї, а благочинний Севастопольського округу протоієрей Сергій Халюта наголосив, що знайомство з релігійними журналами допоможе людям, які роблять свої перші кроки у вірі.

Участь у севастопольському фестивалі взяли: журнал для сімейного читання «Фамилия», молодіжний журнал «Отрок.ua», «Фома в Украине» (Київ), «Лоза», «Лесенка» (Бердянськ) і «Капельки» (Харків).