Офіс Президента різко відреагував на слова Путіна про ПЦУ

22.02.2020, 17:48
Офіс Президента  різко відреагував на слова Путіна про ПЦУ - фото 1
Офіс президента Володимира Зеленського упевнений, що російсько-українські відносини не можуть визначатися "геополітичними амбіціями" лідерів.

Офіс президента Володимира Зеленського упевнений, що російсько-українські відносини не можуть визначатися "геополітичними амбіціями" лідерів. Про це повідомляє Сегодня з посиланням на газету Washington Examiner.

завантаження_(3).jpg

Так, в офісі прокоментували слова президента Росії Володимира Путіна про те, що об'єднання можливостей України і Росії потенційно може створити "глобального конкурента" в Європі і всьому світі.

"Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини базуються на взаємодії людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир по обидва боки від кордону", – сказали в Офісі президента України.

Також в офісі Зеленського відреагували на слова Путіна про те, що Православна Церква України нібито зруйнувала єдність в православ'ї країни.

"В Україні Церква і держава розділені. Нещодавнє об'єднання православної Церкви України було виключно рішенням людей, що ініціюється конгрегацією відповідно до правил церкви і законодавчо підтвердженим церковним документом, томосом", – сказали в офісі Зеленського.

Нагадаємо, 19 грудня в Москві відбулася велика пресконференція президента РФ Володимира Путіна, яку він традиційно дає раз на рік. Жодна з пресконференцій російського лідера останніх років не обходилася без питань про Україну.

Як РІСУ інформувала, Путін не розуміє, навіщо Україні потрібна була незалежна Церква.

"Навіщо потрібно було руйнувати єдність Російської Православної Церкви? Ви знаєте, що ця самостійність Української Православної Церкви Московського Патріархату, вона насправді повна, вона і досі була повна, зокрема з точки зору обрання ієрархів Української Православної Церкви Московського Патріархату. Московський Патріархат ніяк не впливав і не впливає досі на обрання ієрархів Української Православної Церкви Московського Патріархату. Вона насправді і так була незалежною, повністю", - сказав він.