Окультистка стала доктором богослов'я в УПЦ МП

03 листопада, 09:05
Православні
Окультистка стала доктором богослов'я в УПЦ МП - фото 1
Спеціалізована вчена рада Луганського богословського університету на честь архистратига Михаїла УПЦ МП під головуванням митрополита Луганського і Алчевського Митрофана (Юрчука), постійного члена Синоду УПЦ МП, з позитивним результатом розглянула на своєму засіданні 29 жовтня дисертаційні дослідження протоєрея Ростислава Простопчука і Ольги Дрігоди на здобуття наукового ступеня доктора богослов'я.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт університету і Сredo.press.

Рада дійшла висновку "про повну відповідність представлених дисертацій вимогам, що пред'являються до дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора богослов'я".

"Вам, як Божим обранцям, випала велика честь - бути покликаними Церквою на особливе служіння, яке вимагає від вас не тільки повної віддачі сил, здібностей і обдарувань, але чистого, цнотливого, богоугодного життя, - йдеться в привітанні професорсько-викладацької корпорації університету новоспеченим докторам . - Молитовно бажаємо Вам, щоб благодать Святого Духа незмінно зміцнювала Вас в нелегких трудах на ниві духовного просвітництва та богословської науки ".

Доктор богослов'я Ольга Дрігода в 2013 році стала магістром окультної організації "Рейкі-Іггдрасиля", про що на сайті організації є офіційна інформація.

У 2017 році, як повідомляється в блозі Дрігоди, вона водила хороводи і стрибала через багаття на честь язичницьких богів.

Про належність нового доктора православної теології до Рейкі в 2018 році свідчать фотографії так званих «інтуїтивних картин», які вона розміщувала у себе в фотоальбомі під "ВКонтакте" у цей період.

Ще в липні нинішнього року доктор богослов'я публікувала в газеті безкоштовних оголошень свій образ з руничним амулетом на шиї в якості «доброї» чаклунки.