• Головна
  • Новини
  • Окупаційна поліція Криму та «Інтерпол» описали все церковне майно на півострові...

Окупаційна поліція Криму та «Інтерпол» описали все церковне майно на півострові

24.04.2015, 13:48
Окупаційна поліція в Криму за ініціативою російського відділення "Інтерпол" описала майно всіх церков і назвала це операцією під умовним найменуванням «Скіфія».

Окупаційна поліція в Криму за ініціативою російського відділення "Інтерпол" описала майно всіх церков і назвала це операцією під умовним найменуванням «Скіфія».

Про це повідомили в прес-службі так названого "МВС" по Республіці Крим, передає "Кримське агенство новин".

Операція, в якій брали участь співробітники окупаційної кримської поліції, управління російського ФСБ, митниці, так званого "міністерства культури", служителі релігійних конфесій та представники громадських організацій, була спрямована на профілактику розкрадань творів мистецтва, антикваріату, ікон, церковного начиння, предметів релігійного культу, а також встановлення каналів їх незаконного вивезення.

«У ході операції було обстежено 62 об'єкти (церкви, монастирі, храми, релігійні громади, музеї, бібліотеки), проведене маркування, фотофіксація та опис понад 6,5 тис предметів мистецтва і релігійного культу. З метою виявлення культурних цінностей, що перебувають у розшуку, перевірено 6 ломбардів, 1 ювелірний салон, 4 антикварних ринки », - повідомили в МВС.

У окупаційному відомстві додали, що фотографування, маркування та опис культурних цінностей, датованих XVI-XIX століттями в Караїмській релігійній громаді (Євпаторія), Свято-Троїце-Параскевієвському Топловському жіночому монастирі (Білогірський район) і в Храмі Святителя Миколая (Бахчисарайський район) проводилося спільно зі співробітниками відділення російського відділення "Інтерполу".