Окупантка видала фейк про "розіп'ятого батюшку" в Бердянську

Окупантка видала фейк про "розіп'ятого батюшку" в Бердянську - фото 1
Російські пропагандисти продовжують залякувати різноманітними фейками, які буцімто трапилися на окупованих територіях нашої держави. Так, у мережі розповсюдилось відео, де окупантка стверджує, що їй нібито розповідали про "розп'ятого батюшку" в українському Бердянську.

Росіянка наголосила, що таким чином Збройні Сили нашої держави начебто намагаються залякати місцевих жителів міста. За її словами, подібні "інциденти" також буцімто траплялися в окупованому Донецьку та Луганську. Про це інформує 24 канал.

У мережі 14 липня з'явилося відео, де російська пропагандистка у військовій формі із серйозним виразом обличчя розповідала про нібито вчинені українськими військовими "звірства" в окупованих нині містах.

За її словами, вона буцімто спілкувалася з людьми в одному з храмів у Бердянську, які розповіли їй, що людей у місті "залякували".

"Ми всі знаємо про розіп'ятих батюшок, про похованих людей у ставках під Донецьком, знаємо зниклих дітей, ми все знаємо", – сказала окупантка.

Вона також сказала, що нібито після "таких звірств" нормальна людина, яка не має зброї в руках, починає "закриватися і їй залишається тільки чекати".

Користувачі мережі відверто посміялися з цих фейків. Вони також згадали інший російський фейк про "розіп'ятого хлопчика в трусиках" у Слов'янську, який окупанти поширювали у 2014 році.