Олена Зеленська зустрілася зі Вселенським Патріархом Варфоломієм

Олена Зеленська зустрілася зі Вселенським Патріархом Варфоломієм - фото 1
Перша леді України, яка перебуває з візитом у Туреччині, зустрілася з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Про це Олена Зеленська розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці.

«У християнській традиції кожна людина вважається за образ Божий. Як ставиться до цього російська армія – ми щодня бачимо по її чергових злочинах в Україні. А російська церква ще й підтримує військову агресію, благословляє вбивць та катів. Очевидно, християнський світогляд, мораль та цінності не мають для них жодного реального значення», - написала Олена Зеленська.

Після зустрічі з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм Олена Зеленська високо оцінила підтримку Патріархом України та українського народу.

«Тим часом Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій називає війну проти України не інакше як диявольською. І таку позицію він зайняв одразу. Ще у березні Вселенський патріархат надіслав першу гуманітарну допомогу Україні й продовжує це робити. І його очільник надалі свідчить про антилюдську сутність російської війни. Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій постійно проводить молитви за мир в Україні, опікується нашими вимушеними переселенцями у світі», - йдеться у повідомленні.

Перша леді України подякувала Вселенському Патріархові за підтримку та допомогу.