• Головна
  • Проекти
  • Озброєні люди в Горлівці викрали адвентистського пастора з молитовного будинку під час причастя...

Озброєні люди в Горлівці викрали адвентистського пастора з молитовного будинку під час причастя

29.09.2014, 10:49
Озброєні люди в Горлівці викрали адвентистського пастора з молитовного будинку під час причастя - фото 1
Керівництво Східної місії намагається з'ясувати місцезнаходження викраденого пастора.

tn_litovchenko.jpgВ суботу, 27 вересня, в р Горлівці Донецької області, що знаходиться під контролем так званої Донецької Народної Республіки (ДНР), в молитовний будинок адвентистів сьомого дня по вул. Горлівської дивізії 1, де в цей час проводився обряд причастя, увірвалися люди в камуфляжній формі, озброєні автоматами. Вони перервали богослужіння і змусили молільників розійтися. Пастору Сергію Литовченку наказали закрити приміщення церкви, примусили його сісти в одну з машин і відвезли в невідомому напрямку.

Нападники мотивували свої дії тим, що «це православна земля і на ній немає місця різним сектам». Коли віруючі запитали у них, хто вони і на якій підставі це роблять, а також попросили пред'явити документи, озброєні люди в грубій формі відповіли, що «це не ваша справа».

Керівництво Східної місії намагається з'ясувати місцезнаходження викраденого пастора.

Церква адвентистів сьомого дня в Україні є офіційно зареєстрованою протестантської церквою, і в рамках благодійного проекту «Східний ангел» надає допомогу жителям, постраждалим внаслідок збройного конфлікту на сході країни. Віруючі збирають для потребуючих продукти, одяг, товари першої необхідності, проводять роботи з відновлення житла. Про це повідомляє Відділ інформації Церкви адвентистів сьомого дня в Україні.