Предстоятель ПЦУ завершив паломництво на Святу Гору Афон
13.10.2025, 14:05
Православні
12 жовтня 2025 р. завершилася триденна паломницька поїздка Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та осіб, які його супроводжували, на Афон.
За повідомленням пресслужби ПЦУ, в дорозі до аеропорту м. Салоніки гості з України на запрошення митрополита Мілетського Апостола, який представляв у подорожі на Святій Горі особу Вселенського Патріарха, відвідали Ставропігійний патріарший монастир великомучениці Анастасії, який владика очолює.
"Тут Митрополит Епіфаній та члени паломницької делегації помолилися біля святих мощей мучеників і преподобних, які зберігаються в обителі. Після молитви митрополит Апостол запросив гостей на трапезу, а потім супроводив до аеропорту, де побажав Предстоятелю ПЦУ та гостям щасливої дороги і благополучного повернення", - повідомили в ПЦУ.