"Пам'ятай про свою суботу!" - рабин дав пораду президенту Зеленському

17 січня, 11:00
Суспільство
"Пам'ятай про свою суботу!" - рабин дав пораду президенту Зеленському - фото 1
Кожен президент і високопосадовець має пам'ятати про свою суботу. Тобто яким буде завершення каденції.

Про це головний рабин єврейської общини "Хабад" в Одесі Авраам Вольф сказав президенту Володимиру Зеленському, коли той зустрічався із українськими рабинами.

"Я, зазвичай, не ділюся своїми розмовами з іншими людьми. Але на зустрічі із президентом було ще п'ять рабинів, тому це не таємниця, - розповів Авраам Вольф в інтерв'ю журналу "Країна", повідомляє Gazeta.ua.

"Розказав йому історію: "Була помаранчева революція. Я летів у Київ з Одеси з поважним чиновником. Він працював при Кучмі. Прийшла нова влада і його звільнили. Він каже: "Ребе, я не розумію, що відбувається в країні. Спеціалісти не треба". Я відповів, що його проблема і попереднього президента в тому, що були впевнені - субота ніколи не закінчиться. Тобто робили, що хотіли і не думали, що колись прийде фінал. А він настав. І чиновник спитав, що буде далі? Я відповів: нова влада теж так думає. Нагадав Зеленському, що і його субота матиме кінець. Попросив зробити все, щоб він був добрий для країни і для нього. Це моя порада будь-якому посадовцеві", - зазначив рабин.