• Головна
  • Новини
  • Панахиду за жертвами Голодомору в столиці очолять Предстоятелі УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ та РКЦ в Україні...

Панахиду за жертвами Голодомору в столиці очолять Предстоятелі УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ та РКЦ в Україні

27.11.2010, 09:00
Панахиду за жертвами Голодомору в столиці очолять Предстоятелі УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ та РКЦ в Україні - фото 1
В останню суботу листопада Україна поминає жерв Голодомору-Ґеноциду 1932-33 рр. У зв’язку з відзначенням Дня пам'яті жертв голодоморів 27 листопада поминальні заходи відбудуться в усіх обласних центрах України, широко відзначатимуть День пам’яті і за кордоном.

Свічка_пам'ятіВ останню суботу листопада Україна поминає жерв Голодомору-Ґеноциду 1932-33 рр. У зв’язку з відзначенням Дня пам'яті жертв голодоморів 27 листопада поминальні заходи відбудуться в усіх обласних центрах України, широко відзначатимуть День пам’яті і за кордоном. Жалобні заходи в Києві розпочнуться о 14.30 — саме тоді від станції метро "Арсенальна" кияни та гості міста пройдуть урочистою ходою до Національного меморіалу жертв Голодомору, де Предстоятелі УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ та РКЦ в Україні відслужать панахиду.

О 16:00 буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання. У цей же час українців закликають запалити свічки пам'яті і поставити їх біля вікон. Організатором поминальних заходів виступає Громадський комітет зі вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр. Про це інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

Громадський комітет запросив до участі в траурних заходах у Києві всіх попередніх та нинішнього Президентів України, глав дипломатичних представництв інших країн, представників громадських організацій і політичних партій. Усіх закликали взяти участь в акції під національними прапорами і траурними чорними стрічками без використання партійної символіки.