• Головна
  • Новини
  • Папа Бенедикт XVI привітав делегацію українських військових...

Папа Бенедикт XVI привітав делегацію українських військових

27.05.2010, 13:52
Папа Бенедикт XVI привітав делегацію українських військових - фото 1
Наприкінці загальної аудієнції, що відбулася в середу, 26 травня 2010 р., лунало Папське вітання українською мовою.

pope.jpgВАТИКАН – Наприкінці загальної аудієнції, що відбулася в середу, 26 травня 2010 р., лунало Папське вітання українською мовою. Бенедикт XVI привітав делегацію українських військових, які під проводом владики Михаїла Колтуна, ЧНІ, брали участь у міжнародному військовому паломництві до Люрду.

«Щиро вітаю українських військовиків, учасників міжнародного військового паломництва до Люрду і молюся про опіку Пречистої Діви Марії над ними та їхніми родинами», – сказав Римський Архиєрей. Про це інформує Радіо Ватикан.

Як вже РІСУ повідомляла, цьогорічне Всеукраїнське паломництво представників збройних сил України до чудотворного місця Богородиці у Фрації  – Люрду розпочалося 16 травня з Крехова, де розташований Крехівський монастир, відомий декількома чудотворними іконами. У паломництві беруть участь 65 військових – представники Збройних сил України, Міністерства Оборони, Міністерства Внутрішніх Справ, 25 курсантів військових навчальних закладів та представники громадськості. Паломництво завершиться 31 травня.