• Головна
  • Проекти
  • Папа Бенедикт XVI вперше особисто написав повідомлення на власній сторінці в соцмережі...

Папа Бенедикт XVI вперше особисто написав повідомлення на власній сторінці в соцмережі

29.06.2011, 12:12
Папа Бенедикт XVI вперше особисто написав повідомлення на власній сторінці в соцмережі - фото 1
Глава Католицької Церкви Бенедикт XVI похвалився інтернет-користувачам новим сайтом Ватикану.

pope-Internet.jpgГлава Католицької Церкви Бенедикт XVI похвалився інтернет-користувачам новим сайтом Ватикану. Про це він власноруч написав на своїй сторінці в популярній соцмережі twitterі. Понтифік вже давно має власний обліковий запис в соцмережі. Однак особисто Папа написав повідомлення в інтернеті вперше.

"Шановні друзі, я щойно запустив сайт News.va. Хай буде благословенним наш Господь Ісус Христос! Молюся за вас і благословляю. Бенедикт XVI", - написав лідер католиків.

Аби написати це коротке повідомлення Папі Римському не знадобилося багато часу. Новий сайт новин Ватикану News.va він запустив особисто, тицьнувши відповідну кнопку на екрані iPad. В за хвилину після цього на його сторінці в twitter з'явилося промо-повідомлення про відкритий ресурс.

Планшетник не належить самому понтифіку. Бенедикту XVI його принесли співробітники Ради громадських зв'язків понтифікату, які допомагали лідеру католицької церкви впоратися з гаджетом.

Відкритий сайт News.va об'єднує всі медіа Ватикану,включаючи радіостанцію і канал на YouTube. Крім того на сайті будуть ретранслюватися повідомлення Папи з соціальних мереж Facebook і twitter.

"Папа трохи боїться усіляких технологічних новинок. Та ми йому допомогли. І тепер він відкрив для себе новий спосіб комунікації з вірянами. Йому сподобався планшетний комп'ютер," – сказав голова Ради зв'язків з громадськістю понтифікату Тадеус Джонс. Поо це інформує tochka.net.

Відео