Папа Франциск доручив кардиналу Зуппі спецмісію, пов’язану з війною в Україні

20 травня, 21:47
Католики
Папа Франциск доручив кардиналу Зуппі спецмісію, пов’язану з війною в Україні - фото 1
Папа Римський Франциск доручив кардиналові Маттео Зуппі спеціальну місію, пов’язану з війною в Україні, деталі якої ще не визначені.

Про це офіційно повідомляє Vatican News.

«Можу підтвердити, що Папа Франциск довірив кардиналові Маттео Зуппі, архиєпископу Болоньї та голові Конференції італійських єпископів, завдання провести місію, в погодженні з Державним секретаріатом, яка б могла посприяти послабленню напруженості у війні в Україні, в надії, яка ніколи не згасала у Святішого Отця, на те, що це зможе започаткувати мирні процеси. Час цієї місії, як і спосіб її звершення, на даний час вивчаються», – йдеться в заяві, яку поширив речник Святого Престолу Маттео Бруні.

Як РІСУ інформувала, вперше про плани Папи Франциска надіслати особисті делегації до президентів України та Росії для посередництва у припиненні вогню повідомив сайт II Sismografo.

За даними II Sismografo, кардинал Маттео Зуппі із Болоньї поїде до Києва на переговори із Президентом України Володимиром Зеленським, тоді як голова відділу Східних Церков Ватикану архиєпископ Клаудіо Гуджеротті вирушить до Москви для зустрічі із президентом РФ Володимиром Путіним. Зазначається, що обидва президенти погодилися зустрітися із посланцями Папи Франциска.