Папа Франциск наприкінці квітня відвідає Угорщину

27.02.2023, 17:04
Культура
Папа Франциск наприкінці квітня відвідає Угорщину - фото 1
Директор Ватиканського прес-центру 27 лютого повідомив про те, що Папа Франциск здійснить Апостольську подорож до Угорщини, яка відбуватиметься від 28 до 30 квітня 2023 року.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

У Будапешті понтифік планує зустрітися з главою урядом, представниками влади, дипломатичного корпусу та громадянського суспільства. Ввечері 28 квітня - з єпископами, духовенством, богопосвяченими особами, семінаристами й душпастирськими співробітниками.

В суботу, 29 квітня, вранці Святіший Отець здійснить приватні відвідини незрячих дітей, які отримують допомогу в закладі ім. блаженного Ласло Баттяні-Штраттмана, опісля в храмі святої Єлизавети Угорської зустрінеться біженцями, зокрема, з українськими, та з бідними. Після обіду відбудеться зустріч з молоддю у спорткомплексі «Ласло Папп Арена», а в апостольській нунціатурі – приватна зустріч з єзуїтами.

У неділю, 30 квітня, Папа Франциск відслужить вранці Святу Месу на площі Лайоша Кошута, а після обіду в одному з осідків католицького університету матиме зустріч зі світом науки й культури, по завершенні якої від’їде до аеропорту, звідки відлетить до Риму.

Нагадаємо, Папа Франциск відвідав Будапешт 12 вересня 2021 року, де відслужив заключну Святу Месу 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, після чого поїхав у Словаччину. Оскільки тоді не було змоги здійснити повноцінну Апостольську подорож, понтифік пообіцяв провести її пізніше. Двічі, в 1991 та 1996 роках, Угорщину відвідував святий Іван Павло ІІ.