• Головна
  • Новини
  • Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Божої Матері...

Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Божої Матері

22.05.2021, 09:07
Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Божої Матері - фото 1
Папа Франциск у Ватикані 20 травня 2021 року поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних», коронація якої відбудеться у неділю, 30 травня, в Чернівцях.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава Католицької Церкви 20 травня 2021 року благословив корони для чудотворної ікони «Надія безнадійних» під час приватної аудієнції в Апостольському палаці. Під час зустрічі Святішому Отцю було представлено історію створення і розвитку Чернівецької єпархії УГКЦ.

Коронація чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних» відбудеться 30 травня в Чернівцях.

Як йдеться у повідомленні, Папа Франциск має велику набожність до Богородиці і також неодноразово висловлював свою увагу до України і Української Греко-Католицької Церкви. Однак благословення корон для чудотворних ікон на приватній аудієнції – велика рідкість. Зазвичай це стається під час загальних аудієнцій.

Додамо, 30 травня 2021 року у Чернівцях Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, звершить чин коронації чудотворної ікони «Надія безнадійних» і відслужить Божественну Літургію з нагоди 200-ліття катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці Чернівецької єпархії УГКЦ.

Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Божої Матері - фото 72832

 

З розкладом богослужінь у день пастирського візиту Патріарха до Чернівців можна ознайомитись тут.