Папа Франциск привітав Джозефа Байдена з інавгурацією

21.01.2021, 13:42
Світові
Папа Франциск привітав Джозефа Байдена з інавгурацією - фото 1
Папа Франциск 20 січня надіслав привітання Дозефу Байдену з нагоди його інавгурації як 46-го Президента Сполучених Штатів Америки. Глава Католицької Церкви побажав йому, аби Всемогутній Бог дарував йому «мудрість і силу на цій високій посаді».

Про це повідомляє Vatican News.

«Нехай під вашим керівництвом американський народ і надалі черпає силу з високих політичних, етичних та релігійних цінностей, що надихають цю державу від моменту її заснування», – побажав Папа, додаючи, що в час, коли серйозні кризи, що постають перед людством, вимагають далекоглядних та одностайних відповідей.

Папа також запевнив, що молиться за те, аби рішення новообраного Президента «керувалися турботою про побудову суспільства, яке б відзначалося справжньою справедливістю та свободою, а також безумовною пошаною до прав та гідності кожної людини, особливо бідних, уразливих і тих, хто не має голосу.

«Я також молю Бога, джерело всякої мудрості та істини, аби Він скерував Ваші зусилля на сприяння порозумінню, примиренню та мирові в Сполучених Штатах та між народами світу, з метою досягнення загальнолюдського спільного блага», – написав Вселенський Архиєрей, випрошуючи в Господа благословення для Президента, його сім’ї та всього американського народу.