Папа Франциск: Зробімо все потрібне, щоб зупинити «демографічну зиму»

Папа Франциск: Зробімо все потрібне, щоб зупинити «демографічну зиму» - фото 1
Під час останньої в 2021 році недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск заохотив готуватися до Всесвітньої зустрічі сімей і подякував за отримані привітання.

Про це повідомляє Vatican News.

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 26 грудня, Папа Франциск звернувся з кількома словами до подруж усього світу, повідомляючи про те, що цього дня він публікує особливого листа, написаного з думкою про них.

«Він задуманий як різдвяний подарунок для вас: як заохочення, знак близькості та нагода для роздумів. Важливо замислюватися та досвідчити доброту та ніжність Бога, Який батьківською рукою скеровує кроки подруж на дорогу добра. Нехай Господь дасть усім подружжям сили та радість і далі прямувати вперед розпочатим шляхом», – сказав Святіший Отець.

«І говорячи про сім’ю, мені спадає на думку одна тривога», – вів далі Папа, вказуючи на «демографічну зиму».

Він назвав трагедією те, що втрачається спонука прямувати вперед з дітьми, й чимало пар віддають перевагу тому, щоби залишатися без дітей, або ж лише з однією дитиною.

«Робімо всі що можемо для того, щоби оживити це усвідомлення, щоби перемогти цю демографічну зиму, що виступає проти наших сімей, проти нашої батьківщини, проти нашого майбутнього», – закликав він.