Папа і лідери України співчувають народу Франції

14.11.2015, 09:50
Папа і лідери України співчувають народу Франції - фото 1
Папа Франциск з тривогою сприйняв інформацію про серію терактів в Парижі, повідомив директор прес-служби Ватикану отець Федеріко Ломбарді.

Президент Петро Порошенко та прем’єр Арсеній Яценюк висловили співчуття та підтримку народу Франції у зв’язку із серією терактів у Парижі.

Про це вони написали у своїх Twitter.

"Глибоко шокований трагедією в Парижі. Тероризм наш спільний ворог. Солідарний з народом Франції", - написав Порошенко.

Прем’єр Яценюк висловив "найглибші співчуття родинам загиблих і постраждалим".

"Україна підтримує Францію у цю хвилину - як друг і союзник", - написав Яценюк.

Папа Франциск з тривогою сприйняв інформацію про серію терактів в Парижі, повідомив директор прес-служби Ватикану отець Федеріко Ломбарді.

"Ми шоковані цим новим проявом божевільного терористичного насильства і ненависті, яке ми засуджуємо найбільш категоричним чином разом з Папою Римським (Франциском) і усіма, хто любить мир. Це напад на мир для всього людства, яке вимагає рішучої  відповіді від нас усіх".

Як відомо, в столиці Франції 13 листопада в результаті серії вибухів і стрілянини загинули десятки людей.

LeFigaro повідомляє, що сумарна кількість жертв терактів досягла 150 осіб. З них, як повідомляють провідні світові агентства, близько сотні людей знайдені загиблими в концертному залі Bataclan, де проходив концерт американської рок-групи. Понад 200 людей поранено, з них 80 перебувають у критичному стані. Про це з посиланням на джерела у колах слідчих повідомляє AFP.

Париж.jpeg