Папа паломникам: Моліться за мир, за змучену багатостраждальну Україну

24 квітня, 16:49
Світові
Папа паломникам: Моліться за мир, за змучену багатостраждальну Україну - фото 1
Наприкінці загальної аудієнції 24 квітня Папа Франциск звернувся з вітальним словом до тисяч паломників, які зібралися на площі Святого Петра, особливо до молоді, хворих, людей похилого віку та молодят.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Єпископ Рима нагадав, що 25 квітня Церква відзначає літургійне свято св. євангеліста Марка, який яскраво і конкретно виклав таємницю особистості Ісуса з Назарета: «Дозволимо Христу захоплюватися Ним, будемо ревно і вірно співпрацювати у творенні Царства Божого», – закликав віруючих Святіший Отець, додавши, що його думки охоплюють багатостраждальну. М'янму та багато інших країн, охоплений бойовими діями:

«Війна – це завжди поразка і наживаються на ній лише виробники зброї. Прошу вас, моліться за мир, за змучену багатостраждальну Україну; безліч молодих солдатів вирушають вмирати. Помолимося також про Близький Схід, Газу, де війна приносить величезний біль. Помолимося за мир між Палестиною та Ізраїлем, щоб вони стали двома вільними добросусідськими державами. Помолимося за мир!»

У зверненні до польських паломників та їх співвітчизників Папа нагадав, що найближчої суботи виповнюється десять років від дня канонізації Івана Павла ІІ:

«Дивлячись на його життя, ми бачимо, чого може досягти людина, приймаючи і розвиваючи в собі Божі дари віри, надії та милосердної любові. Залишайтеся вірними його спадщини. Виступайте на захист життя і не обманюйтесь культурою смерті. За його заступництвом випросимо у Бога дар миру, заради якого цей Папа Римський так старанно працював. Я благословляю вас від щирого серця!».