• Головна
  • Новини
  • Папа побажав Президенту, щоби в Україні завершилася війна та настав мир...

Папа побажав Президенту, щоби в Україні завершилася війна та настав мир

28.05.2019, 11:37
Папа побажав Президенту, щоби в Україні завершилася війна та настав мир - фото 1
Папа Римський Франциск 24 травня прийняв на приватній аудієнції Апостольського нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті.

Папа Римський Франциск 24 травня прийняв на приватній аудієнції Апостольського нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті.

Про це повідомляє сайт нунціатури.

Під час зустрічі Папа виявив бажання детально довідатися про поточну політичну ситуацію в Україні. Він попросив нунція ще раз передати Президенту своє побажання, щоб в Україну нарешті прийшов мир і були визначені подальші конкретні заходи, які їй гарантували б економічний та соціальний розвиток.

Святіший Отець також поцікавився про відносини між Православними спільнотами в Україні, за перебігом подій яких він постійно стежить.

Крім цього, Папа повідомив про своє бажання здійснити для дітей, які фізично постраждали внаслідок війни, нову гуманітарну ініціативу, деталі якої будуть уточнені.

На аудієнції також йшлося й про підготовку важливої зустрічі 5 та 6 липня Святішого Отця з частиною єрархів Української Греко-Католицької Церкви та компетентними вищими посадовцями Святого Престолу.

На завершення зустрічі нунцій передав Римському Архиєрею золоту медаль Національного театру опери та балету України, якою понтифіка нагородили за гуманітарну акцію «Папа для України» під час заходу «Гала-Європа», що відбувався у театрі 18 травня.

Святіший Отець уділив Апостольському Нунцію своє благословення та попросив донести його всім мешканцям України.