Папа Римський розкритикував людей, які заводять домашніх тварин замість дітей

Папа Римський розкритикував людей, які заводять домашніх тварин замість дітей - фото 1
Папа Римський Франциск розкритикував людей, які заводять домашніх тварин замість дітей, і заявив, що це прояв егоїзму.

Про це повідомляє УНІАН.

"Сьогодні ... ми спостерігаємо прояв егоїзму. Ми бачимо, що деякі люди не хочуть мати дитину. Іноді вони заводять тільки одну, але при цьому мають собак і котів, які замінюють дітей. Це може здатися смішним, але це реальність", - цитує понтифіка The Guardian.

За словами Папи Франциска, така практика принижує людей, "позбавляє нас людяності".

"...цивілізація старіє без людяності, тому що ми втрачаємо багатство батьківства і материнства, і страждає саме країна", - сказав Папа Римський.

У 2014 році він уже заявляв газеті Il Messaggero, що домашні тварини замість дітей - це "ще одне явище культурної деградації" і що емоційні стосунки з домашніми тваринами "легші", ніж "складні" відносини між батьками та дітьми.

У середу, 5 січня, запрошуючи пари, які не можуть мати дітей з біологічних причин, розглянути можливість усиновлення, Папа Франциск закликав потенційних батьків "не боятися" вступати в батьківські права.

"Народження дитини завжди пов'язане з ризиком, але ще більший ризик не мати дитину, заперечувати батьківство", - сказав Папа Римський.

Раніше понтифік засуджував "демографічну зиму" - падіння народжуваності в розвиненому світі. Він також критикував сучасне суспільство, де кар'єра і заробляння грошей для багатьох важливіші за створення сім'ї. Таке мислення Римський Архиєрей називав "гангреною суспільства".