Папа Римський закликав до негайної боротьби з кліматичною кризою

Папа Римський Франциск закликав до негайних дій для вирішення кліматичної кризи. Він запропонував три напрямки діяльності в своєму відеозверненні в рамках кампанії "Зворотний відлік", поширеній в суботу, 10 жовтня.

Папа Римський закликав до негайної боротьби з кліматичною кризою - фото 59807

 

Про це повідомляє УНН.

На думку понтифіка, необхідно виховувати в людях усвідомлення невіддільності проблем навколишнього середовища від людських потреб, забезпечити доступ до продовольства і питної води, а також поступово і в той же час невідкладно заміщати викопне паливо чистими джерелами енергії.

Можна “ігнорувати тяготи незаможних і катувати” планету, а можна змінювати нинішній спосіб життя “на всіх рівнях”, підкреслив Римський Архиєрей. Папа Франциск бачить мету в створенні в найближчому десятилітті світу, “в якому ми зможемо приділяти увагу всім потребам сьогоднішніх поколінь без обмеження можливостей майбутніх поколінь”.

Кампанія “Зворотний відлік” була запущена приватним некомерційним фондом США TED 10 жовтня. Вона присвячена проблемі зниження викидів парникових газів. Ініціативу підтримали понад 50 знаменитостей і публічних фігур, в числі яких генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш і онук британської королеви принц Вільям.