Папа українським біженцям: Не перестаю молитися за мир для вашої країни

Вчора, 10:26
Світові
Папа українським біженцям: Не перестаю молитися за мир для вашої країни - фото 1
Папа Франциск 18 березня зустрівся у Ватикані з біженцями, які прибули до Європи в рамках екуменічної ініціативи гуманітарних коридорів.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Вітаючи гостей, Папа подякував тим, чиїми зусиллями став можливий цей легальний шлях імміграції: це Община Святого Егідія, Федерація євангелічних Церков, італійські вальденси, «Карітас», уряд Італії та інших країн-учасниць.

Окремо Папа звернувся до українців.

«Між вами є багато українських біженців. Їм хочу сказати, що Папа не зрікається шукати мир, не перестає покладати надію на мир і молитися за нього. Роблю це для вашої багатостраждальної країни і для інших, які страждають від війни; тут є багато людей, які втекли від інших війн», - сказав понтифік.

Гуманітарні коридори були відкриті вперше у 2016 році як відповідь на все більш драматичну ситуацію з морськими подорожами біженців через Середземномор'я.

Сьогодні, зазначив Папа, ця ініціатива стала як ніколи актуальною після трагічних подій, пов'язаних із нещодавньою катастрофою судна з біженцями в Кутрі. «Цієї катастрофи не мало статися, - підкреслив Папа, - і потрібно зробити все можливе, щоб подібне не повторилося».