Папа: війни, зокрема в Україні, вбивають майбутнє дітей

06.11.2023, 12:06
Католики
Папа: війни, зокрема в Україні, вбивають майбутнє дітей - фото 1
Під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск закликав молитися, щоби вистачило мужності сказати «досить!» кровопролиттю, спричиненому війнами.

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 5 листопада 2023 р., Папа Франциск говорив про Україну, Палестину та Ізраїлі, де втратили життя багато людей. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Будь ласка, зупиніться, в Боже ім'я: припиніть вогонь!» – закликав Святіший Отець, висловивши побажання, «що будуть використані абсолютно всі можливості для того, щоб запобігти розширенню конфлікту, буде надана можливість допомогти пораненим, а до Гази, де гуманітарна ситуація вкрай серйозна, буде доставлена допомога», і що «негайно будуть звільнені заручники», між «якими є багато дітей, які повинні повернутися до своїх сімей».

«Саме так, подумаймо про дітей, про всіх дітей, яких торкнулася ця війна, а також війна в Україні та інші конфлікти: таким чином убивають їхнє майбутнє. Молімося, щоб у нас вистачило сил сказати "досить"» – закликав Папа.