Папа висловив співчуття постраждалим від вибуху в парафіяльному будинку в центрі Мадрида

21 січня, 12:16
Католики
Папа висловив співчуття постраждалим від вибуху в парафіяльному будинку в центрі Мадрида - фото 1
Через Державного Секретаря Святого Престолу Святіший Отець висловив Мадридськогму архиєпископу співчуття з приводу вибуху в парафіяльному будинку в центрі столиці Іспанії.

Отримавши «сумну звістку про сильний вибух», що стався в будинку в центрі Мадрида, забравши п’ять життів, Папа Франциск «прагне надіслати» запевнення у «своїй близькості та любові в ці важкі хвилини».

Про це йдеться у телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу надіслав від імені Святішого Отця на ім’я кардинала Карлоса Осоро Сьєрри, Мадридського Архиєпископа, повідомляє Радіо Ватикану.

У телеграмі зазначається, що Папа Франциск, складаючи співчуття кардиналові, духовенству та всьому дорогому іспанському народові, підносить молитви, ввіряючи Господньому милосердю «вічний спочинок загиблих, а також поранених і їхні родини». Призиваючи заступництво Пресвятої Богородиці, Святіший Отець уділяє Апостольське благословення на «на знак християнської надії у воскреслому Господі».

У середу, 20 січня 2021 р., коло 15:00 місцевого часу, сильний вибух у центральній частина Мадрида зруйнував чотири поверхи будинку, в якому розташовувалися парафіяльні структури храму Пречистої Діви де-ла-Палома, а саме парафіяльні бюро, приміщення «Карітас», приміщення для зустрічей і помешкання священиків. За попередніми даними, причиною катастрофи, внаслідок якої четверо людей загинули, а одинадцять отримали поранення різної важкості, став витік газу під час профілактичних робіт з опалювальним пристроєм. Вночі надійшло повідомлення про те, що помер важко поранений молодий священик о. Рубен Перес.