Папа закликав усі держави неухильно виконувати Договір про заборону ядерної зброї, який від нині став чинним

22 січня, 11:30
Католики
Папа закликав усі держави неухильно виконувати Договір про заборону ядерної зброї, який від нині став чинним - фото 1
Глава Католицької Церкви звернувся із закликом, приуроченим до набрання чинності Договору про заборону ядерної зброї, який сьогодні набирає чинності.

Про це інформує Радіо Ватикану.

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 20 січня 2021 року, Папа Франциск звернувся із закликом, приуроченим до набрання чинності Договору про заборону ядерної зброї. Варто згадати, що Святий Престол був серед ініціаторів цього документа та першим його ратифікував. Згідно з процедурою, він набирає чинності через 90 днів після ратифікації 50-ю країною", - закликав Папа Франциск.

«В п’ятницю 22 січня, — сказав Святіший Отець, — набере чинності Договір про заборону ядерної зброї. Йдеться про перший юридично зобов’язуючий міжнародний інструмент, який виразно забороняє цей тип боєприпасів, застосування яких має необмежені наслідки: вони в короткий час вражають велику кількість людей та завдають дуже тривалої шкоди для довкілля. Щиро заохочую всі держави та всіх людей рішуче трудитися задля підтримки умов, необхідних для світу без ядерної зброї, роблячи внесок у поступ миру й багатосторонньої співпраці, якої сьогодні людство дуже потребує».