Папа вирушив у найдовше і найдальше паломництво за весь час свого понтифікату
Про це пише Vatican News.
Ця подорож була запланована ще на 2020 рік, однак тоді йому на заваді стала пандемія коронавірусу.
Очікується, що Папа відвідає мечеть Істікляль у Джакарті, яка має особливість — 28,3-метровий "Тунель дружби", який з’єднує мечеть з католицьким Успенським собором Пресвятої Богородиці. Тунель побудований у 2020 році як символ релігійної гармонії.
В Індонезії Папа 4 вересня в Будинку молоді завершить твір мистецтва Scholas Occurrentes ("Багатогранник серця") — це скульптура, до створення якої долучилися 1500 людей.
Серед співтворців — діти з освітньої програми в Джакарті, учасники воркшопів на Балі, Ломбоку та Лабуан-Баджо, в'язні, зокрема неповнолітні. Скульптура містить особисті речі її авторів, вона символізує сакральний простір, об'єднану спільноту.
У планах Франциска — зустрітися з колишнім президентом Джоко Відодо та провести Богослужіння на стадіоні в Джакарті, яке, як очікується, відвідає понад 80 000 людей. Лише близько 3% 280-мільйонного населення Індонезії є католиками, а майже 90% — мусульмани.
У Папуа-Новій Гвінеї він зустрінеться з місіонерами зі своєї рідної Аргентини.
Потім Папа відвідає Тимор-Лешті, щоб відслужити Месу на тій самій приморській еспланаді, де Папа Йоан Павло ІІ відправив Літургію у 1989 році — вважається, що своїм візитом він допоміг привернути увагу світу до жорстокої окупації Індонезії.
Останньою зупинкою Папи буде Сінгапур, три чверті населення якого сягають своїм корінням у Китай. Аналітики вважають цю зупинку ще одним кроком на шляху спроб Ватикану покращити свої зв’язки з Китаєм, де нараховується приблизно 12 млн католиків.