Папа зустрівся з представницями жіночого руху «За сімейні цінності» з України
Про це повідомляє Національний заповідник"Софія Київська".
Наприкінці заходу учасниці української делегації отримали можливість особисто поспілкуватися з Папою Левом XIV. Вони подякували Святійшому Отцю за його заклики на підтримку народу України, що потерпає від російської агресії, підкресливши, наскільки ці його слова і дії важливі для українців.
Особливо важкі виклики сьогодні пов’язані з проблемами створення сприятливих умов для життя і розвитку дітей.Учасниці делегації звернулися до Папи з проханням помолитися за всіх наших дітей.
На пам’ять про цю знакову зустріч Неля Куковальська подарувала Папі фоліант про Софію Київську і факсимільне видання молитовника святого Володимира Великого староукраїнською мовою.
Представниці руху «За сімейні цінності» передали Леву XIV оригінальний рушник «Енеїда», в орнамент якого вшиті QR-коди, що ведуть до рецептів українських страв, згаданих в «Енеїді» Івана Котляревського.