Папа висловив співчуття з приводу смерті Голови Європейського Парламенту

12 січня, 16:33
Світові
Папа висловив співчуття з приводу смерті Голови Європейського Парламенту - фото 1
Папа Франциск висловив співчуття сім’ї Давида Сассолі, Голови Європейського Парламенту, який відійшов у вічність у вівторок, 11 січня 2022 року у віці 65-ти років.

Про це повідомляє Vatican News.

У телеграмі на ім’я його дружини Алессандри Вітторіні зазначається, що Святіший Отець згадує його як мужа віри, «натхненного надією і милосердям, компетентного журналіста і шанованого представника інституцій, який спокійно і шанобливо виконуючи свої громадські обв’язки, з доброчесністю та великодушністю робив усе можливе задля спільного добра, з ясністю і завзяттям підтримуючи солідарне бачення Європейської спільноти, присвячуючись, зокрема, піклуванню про останніх».

Давид Сассолі очолив Європейський парламент у липні 2019 року. Його шанували за те, що він був захисником основоположних цінностей ЄС, закликав повернутися до духу його засновників, відкидаючи конфлікти і націоналізм та сприяючи миру та рівності.

Папа Франциск неодноразово зустрічався з Давідом Сассолі. 17 грудня 2021 року, в інтерв’ю для Vatican News з нагоди 85-річчя Святішого Отця Президент Європарламенту зазначив, що вчення Папи Франциска «промовляє до світу». Він також підтвердив своє зобов’язання трудитися задля Європейського Союзу, який приймає і захищає мігрантів та найбільш уразливих членів суспільства. Давид Сассолі також підтримав заклик Папи гарантувати справедливий розподіл вакцин проти Covid-19 у південних країнах світу.