Папський роздавач милостині зустрівся в Запоріжжі з екзархом Донецьким УГКЦ

19 вересня, 08:49
Католики
Папський роздавач милостині зустрівся в Запоріжжі з екзархом Донецьким УГКЦ - фото 1
Кардинал Конрад Краєвський, папський роздавач милостині, прибув до Запоріжжя 16 вересня. У межах візиту відбулася зустріч з екзархом Донецьким УГКЦ.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, на зустрічі з кардиналом Краєвським були: владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, владика Ян Собіло, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, а також отець Андрій Бухвак, канцлер Донецького екзархату.

Владика Степан ознайомив елемозинарія із ситуацією в Донецькому екзархаті, окремо торкнувшись тієї його частини, яка перебуває під окупацією. Після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну Донецький екзархат став поділеним навпіл лінією фронту, під окупацією перебувають священники, які продовжують душпастирську працю і служіння для людей, що не виїхали з окупованої території.

Екзарх Донецький відзначив важливість підтримки України Ватиканом, особливо гуманітарною допомогою для тих людей, які постраждали від війни — втратили своїх близьких, домівки, роботу, та висловив надію на подальшу співпрацю.