• Головна
  • Новини
  • Парафія Олександра (Драбинка) у Києві перейшла до Православної Церкви України...

Парафія Олександра (Драбинка) у Києві перейшла до Православної Церкви України

20.12.2018, 09:52
Парафія Олександра (Драбинка) у Києві перейшла до Православної Церкви України - фото 1
Рішення про перехід парафії, у якій служить митрополит Олександр Драбинко, ухвалила парафіяльна рада

Парафія єпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка перейшла з Української Православної Церкви Московського Патріархату до Православної Церкви України. Про це владика  повідомив на ранковій Літургії в середу, 19 грудня, у Спасо-Преображенському соборі Києва.

Драбинко.jpg

Як повідомляє «Главком», 18 грудня відбулося засідання парафіяльної ради, яку очолює колишній народний депутат від «Партії регіонів» Ігор Лисов. На зібранні позитивно вирішилося питання переходу громади з УПЦ МП до Православної Церкви України. Митрополит Олександр (Драбинко) продовжуватиме служити у Спасо-Преображенському соборі у Києві на Теремках.

На ранковій літургії він подякував парафіянам за таке рішення.

Нагадаємо, Олександр (Драбинко) був одним із митрополитів УПЦ МП, які, всупереч забороні свого керівництва, взяли участь в Об’єднавчому соборі. Після цього митрополитів Олександра та Симеона Симеона Синод УПЦ МП заборонив у служінні

Зазначимо, що парафія владики Симеона ку Вінниці перейшла до Православної Церкви України на наступний же день після її утворення на об’єднавчому Соборі.