Римо-католики відкрили у передмісті Львова польову кухню для тисячі переселенців

13.03.2023, 11:00
Католики
Римо-католики відкрили у передмісті Львова польову кухню для тисячі переселенців - фото 1
Римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ відкрила у Сокільниках польову кухню, яка зможе забезпечити обідами близько тисячі переселенців. Про це 10 березня повідомили на сторінці Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

Джерело: Zaxid.net

Відкрили кухню завдяки допомозі американської організації Altruist Relief Kitchen зі штату Аляска. Польова кухня побудована у вигляді тіпі – намету американський індіанців. Керівник львівської кухні Лукас Вілкокс зазначив, що Altruist Relief Kitchen допомагає людям, які постраждали від війни чи стихійних лих. Через велику кількість біженців саме Львів обрали місцем відкриття першої кухні.

Там готуватимуть тисячу обідів, які потім розвозитимуть у центри, де проживають люди, що знайшли притулок у Львові. Також туди зможуть самостійно приїхати біженці, які живуть в орендованих будинках і потребують підтримки.

«Ми хочемо творити добро, щоб перемогти зло, яке приносить страждання тим, хто втратив домівку і був змушений покинути свою землю. Ми хочемо показати свою солідарність не словом, а ділом. На передовій наші воїни захищають нас і борються за перемогу. Можливо, наші справи віри наблизять нас до перемоги», – зазначив настоятель парафії о. Григорій Драус під час відкриття кухні для біженців.

Римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ працює на вул. Стрийській, 6 у Сокільниках. У парафіяльному домі живуть переселенці, там же діє школа, працюють психологи.