Парафіяни УПЦ КП та ПЦУ на Київщині побилися через земельну ділянку

Парафіяни УПЦ КП та ПЦУ на Київщині побилися через земельну ділянку - фото 1
На Київщині, в селищі Клавдієво-Тарасове, між вірянами ПЦУ та УПЦ КП відбулася сутичка. Конфлікт стався через земельну ділянку, на якій вірні ПЦУ хочуть збудувати новий храм. А проблема в тому, що там уже стоїть церква УПЦ КП.

Відео з місця події оприлюднив 33 канал.

Як стверджують на сайті УПЦ КП, представники ПЦУ незаконно створюють нову громаду, чинять психологічний тиск та ображають настоятеля та парафіян Київського Патріархату, а також намагаються захопити храм.

У Православній Церкві України переконують – діють згідно із законом, всі дозвільні документи є.

Поки що будівництво призупинене, а сторони конфлікту шукають правди в суді.

Нагадаємо, в 2018 році єрархи, які брали участь в Об’єднавчому Соборі, а це увесь єпископат УПЦ КП на той час, ухвалили рішення про саморозпуск Церкви в зв’язку з об’єднанням православних Церков та створенням Православної Церкви України.

Однак вже у 2019 році почесний патріарх Філарет провів зібрання духовенства і мирян щодо “відновлення” Української Православної Церкви Київського Патріархату, яке назвав помісним Собором. Але в ПЦУ такі дії назвали – порушенням Апостольських правил. Та прибічники Київського Патріархату й досі намагаються домогтися визнання ліквідації Київського Патріархату незаконною.