Пастор Сандей Аделаджа знайшовся у суді

10.04.2012, 11:02
Пастор Сандей Аделаджа знайшовся у суді - фото 1
У Києві знайшовся пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа, який досі вважався зниклим.

Cандей АделаджаУ Києві знайшовся пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа, який досі вважався зниклим.

Тиждень ширилися чутки про те, що основний фігурант скандалу з ошуканими вкладниками "Кінгс Кепітал", пастор Сандей Аделаджа зник і буцімто покинув Україну.

ТСН вирішила перевірити, чи він з'явиться на чергове судове засідання. Його адвокат запевнив, що Аделаджа чекає в автомобілі, і вийде, коли слухання розпочнуться.

За дві години чекання інтригу вирішили не тримати і показали пастора, щоб ніхто не сумнівався, що він від закону не тікає.

"Я радий знаходитися в Україні, і навіть якщо Україна хоче здихатися мене, не вийде", - заявив Аделаджа.

Нагадаємо, що наприкінці березня журналісти ТСН безуспішно пробули відшукати пастора «Посольсства Божого» Сандея Аделаджу. Вони приїжджали до його будинку і довідалися, що сусіди його вже не бачили більше двох місяців від часу останнього суду. У центральній церкві «Посольства Божого» щочетверга о 18:30 проходять масові служіння. Проте, коли журналісти прибули у зазначений час, там було порожньо. Вони з’ясували, що до своїх прочан пастор чомусь останнім часом звертається через Інтернет.

Лідера Церква «Посольство Боже» Сандея Аделаджу звинувачують у причетності до фінансових афер «Кінгз Кепітал» та у доведенню до самогубства п’яти осіб.